Kas teadsite et:

Käesolevalt veebilehelt leiate lisateavet Serla ettevõtte ja toodete kohta, mis muudavad teie igapäevaelu lihtsamaks. Serla tooted on alati valmistatud keskkonnasõbralikult.

  1. suurem osa ettevõtte Serla toodetest on toodetud Mänttä tehases Soomes?
  2. Serla on alati tark ja keskkonnasõbralik valik.

SOOME PÄRITOLU

Olen päritolult soomlane, kuna Serla juured asuvad Soome metsades. Suurem osa ettevõtte Serla tualettpaberitest ja paberkäterättidest on toodetud Mänttä tehases Soome Pirkanmaa maakonnas. 1908. aastast alates on Mänttä tehases tualettpaberit toodetud nüüdseks üle saja aasta. Iga päev saadetakse ligikaudu 400 töötajaga Mänttä tehasest poodidesse umbes 30 veoautotäit pabertooteid.

KESKKONNASÕBRALIK

Serla tooteid kasutades teete keskkonnasõbraliku valiku. Serla tooted sisaldavad lisaks värskele kiudainele ka vanapaberit ja kartongi. Tootmisprotsess on täielikult keskkonnasõbralik. Serla arvestab keskkonnamõjudega ning edendab jätkusuutlikkust. Seda tõestab ka ettevõttele Serla omistatud Põhjamaade Luigemärk (Nordic Swan label).

Lisateave Metsä kontserni jätkusuutlikkuse kohta

Serla Tualettpaberi uus kvaliteet!

 

Serla tualettpaber on nüüd veelgi pehmem, samas tugev! Uuel reljeefsel
kujundusel on Serla Orav ja lehemuster.

 

Toote lehele

 

 

 

SERLA MAJAPIDAMISPABERI UUS KVALITEET!

 

Serla majapidamispaber on nüüd endisest tugevam ja vastupidavam! Paberirulle kaunistab nüüd uus ilus puidumuster.

 

Toote lehele

Meie veebisait kasutab küpsiseid, et muuta teie sirvimiskogemus paremaks ja isiklikumaks. Meie saiti kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Lisateave. Sulge